joy

ČT.27.10.2016 ( den před státním svátkem )
hala TJ Slavia, Hradec Králové
Start 20:00 – End 6:00

Událost: https://www.facebook.com/events/1710131059262487

Lemond JOY MELODY festival se hlásí opět ve své plné síle ve třetím vydání na podzim tohoto roku, konkrétně ve čtvrtek 27.10.2016 den před státním svátkem. Kromě domácího support uzrál i čas na odhalení headlinera. Tím bude holandská hvězda a showman LA FUENTE!

Minulý rok La Fuente posunul své limity. Na svých 300 shows napříč světem za sebou nechal mnoho nezapomenutelných setů, které si získaly srdce a duše fanoušků. Během letošní letní festivalové sezóny absolvoval 55 shows a 60 letů během 50-ti dní. Lidi ve Spojených Státech, na Ibize, ve Vietnamu, Itálii, Curacau, Německu, Kazachstánu a Anglii byli mezi šťastlivci, kteří zakusili jeho energetická vystoupení.

Jeho nahrávky jsou popisovány jako “když jsou dělané pro maximální dopad na taneční parket”. Jeho hit ‚Bang Bang‘, který byl vydán na Laidback Lukově Mixmash records, se stal skutečnou klasikou. Tento track obdržel obrovskou podporu od Tiesta, Armina van Buurena, Davida Guetty, Dipla, A-Traka, Hardwella a samozřejmě také od samotného Laidback Luka.

La Fuente má velmi unikátní sound: To nejlepší z housové muziky – citová, energetická a povznášející. Jeho excelentní přehled o nynější vlně taneční muziky a jeho neohrožený přístup k experimentování s novými tracky a styly míchání se rozhodně vyplácí! Tento DJ je skutečný umělec, vždy přinášející úžasnou atmosféru a party bez hranic – a to je proč ho promotéři po celém světě tak milují.

la fuente joy