14711283_1596845493950529_4085793879094300884_o

Lemond ČR JOY MELODY festival se hlásí opět ve své plné síle ve třetím vydání na podzim tohoto roku, konkrétně ve čtvrtek 27.10.2016 den před Státním svátkem !!!

Těšit se můžete na tři zahraniční jména a to nejlepší z české scény. První zahraniční návštěvou od našich slovenských bratrů bude DJ EKG, který vystoupí na MAIN STAGE. Další hosté jsou z jedné země, NIZOZEMSKA. Prvním z nich je DJ ROSH !!!!! Rosh má zkušenosti z předních světových festivalů jako Amsterdam Dance Event, The Flying Dutch Amsterdam a Future Music Festival Asia. Sdílel line upy s takovými velikány jako Martin Garrix, Hardwell nebo Armin van Buuren.

HEADLINEREM třetího vydání JOY Melody Festivalu bude při své české premiéře producent singlu „SELECTA“, který oblétl celý svět a stále patří mezi nejhranější záležitosti jak u DJů, tak v playlistech main streamových rádií v Čechách i ve světě….. La Fuente !!!!

V rámci line-upu festivalu se můžete těšit také na české přední producenty a DJe, které jste mohli vidět na mnoha festivalech, a také v Chorvatsku na známém partyplace Zrće Beach !!!! Můžete se těšit na Richard Reynolds, Audiorockers, Matamar, DJ TiGi, Pauli Gabrieli a Michele Cavalletto.
Nezapomínáme ani na příznivce TECHHOUSE / TECHNO soundu !!! Připravili jsme druhou stage, kde jsme se snažili namíchat to nejlepší z české scény !!!
Vůdci této stage budou kluboví mistři Chris Sadler a Subgate !!! Dále vystoupí nádhérné slečny DJane Jaqullin a La Dela. Spolu s nimi pak SNBM a domácí mistři houseového beatu Miquel a Xavier J !!!!

▌ČT.27.10.2016 ( den před státním svátkem )
▌hala TJ Slavia, Hradec Králové
▌Start 20:00 – End 6:00

► CO TĚ ČEKÁ A NEMINE?
17 DJS, tři zahraniční jména.
Prostor o celkové kapacitě až 4500 osob.
– LED STĚNA
– LASER SHOW
– SHOW EFFECTS
– VELKÉ PODIUM se zahraničními hvězdami.
– VIP ZÓNA EXCELENT
– CHILL ZÓNA od BECHEROVKA LEMOND
– VENKOVNÍ OBČERSTVENÍ S POSEZENÍM A KUŘÁRNOU.

✪ DJs

☛ MAIN STAGE ☚

✓ DJ LA FUENTE ( NL )
✓ DJ ROSH ( NL
✓ DJ EKG ( SK )
✓ DJs AUDIOROCKERS
✓ DJs MATAMAR
✓ DJ RICHARD REYNOLDS
✓ DJ PAULI GABRIELI
✓ DJ TIGI
✓ DJ MICHELE CAVALLETTO

☛ TECH STAGE ☚

✓ DJ CHRIS SADLER
✓ DJ SUBGATE
✓ DJane LA DELA
✓ DJane JAQULLIN
✓ DJ MIQUEL .
✓ DJ SNBM
✓ DJ XAVIER J

❌ VSTUPENKY ❌
– První vlna do 1.6. → 250,- Kč ( Vyprodáno, Sold out )
– Druhá vlna do 30.9. → 300,- Kč ( Vyprodáno, Sold out )
– Třetí vlna do 26.10.→ 350,- Kč ( Právě v prodeji )
– Na místě → 400,- Kč

VIP
– V předprodeji 500,- Kč ( Právě v prodeji )
– Na místě 650,-

❌ Vstup od 16 let → VIP od 18 let.

VIP EXCELENT zahranuje: vlastní šatna, vlastní sociální zařízení, bar s rozšířeným sortimentem, jedinečný výhled na celé dění akce, mini raut, welcome drink.

Vstupenky v prodeji na Ticketstream, Nebo v Pizza Luigi