joy melody

Druhý díl hradecké akce Joy Melody, slibuje zahraničního headlinera z chorvatského klubu Papaya – Kostu Radmana! Rezidentní DJ neoblíbenějšího klubu na Zrče přiveze svůj DJský um, který předvedl i při nedávné návštěvě České Republiky v klubech Forum a Luxor.

Událost: https://www.facebook.com/events/407627439429994/

Kosta není žádný nováček, rezidenta chorvatské Papayi dělá více jak šest let a jeho vystoupení tam patří k těm nejnavštěvovanějším. Jeho první singl vyšel v roce 2009 a ihned sklidil pozitivní ohlasy od DJs jako First State či Abel Ramos. Po několika zajímavých remixech následoval track „Back 2 Life“, který se dostal do vysílání MTV a Kosta se tak definitivně katapultoval na světové výsluní. Díky tomu si měl možnost zahrát vedle takových jmen jako Tiesto, Axwell, Steve Angello, Alesso a další. My Vám jej nyní přivážíme do Hradce Králové v rámci Joy Melody.

Kromě toho se můžete těšit i na přední tuzemská jména Richard Reynolds, Manene, Pauli Gabrieli, Michele Cavalletto či krásnou Tess. Lineup na hlavní pódium je tak hotov a druhá tech-housová stage bude teprve doplněna. Celé to pak vypukne 25. března v hale TJ Slavia v Hradci Králové a předprodej vstupenek začíná na částce 200 Kč. Zakoupit je můžete ZDE.