sziget-3

V NEDĚLI 25. ZÁŘI V 17:00 ZAČÍNÁ PŘEDPRODEJ NA 25. ROČNÍK FESTIVALU SZIGET 2017. PRVNÍCH PĚTADVACET HODIN BUDE PERMANENTKA NEJEN ZA NEJNIŽŠÍ CENU, ALE NAVÍC KAŽDÝ KUPUJÍCÍ OBDRŽÍ SPECIÁLNÍ BALÍČEK S ŘADOU UPOMÍNKOVÝCH PŘEDMĚTŮ. FESTIVAL SZIGET CHCE SVÉ ČTVRTSTOLETÍ OSLAVIT VELKOLEPĚ A PLÁNUJE PŘIPRAVIT SKVĚLÝ PROGRAM. PROTOŽE VŠAK CHCE ODMĚNIT SVÉ NEJVĚRNĚJŠÍ FANOUŠKY, PŘIPRAVIL PRODEJNÍ AKCI JIŽ NYNÍ I S ŘADOU VÝHOD.

Kdo si koupí permanentku v prvních pětadvaceti hodinách od zahájení předprodeje, stane se Szigeťanem – Szitizen Prime, který získá nejen vstupenku za nejnižší cenu, ale také následující upomínkové předměty. Stylové tričko z limitované edice Szitizen Prime, placku, nášivku, různé nálepky a samolepky Szigetu. Pro zimní měsíce, které bude muset fanoušek Szigetu přečkat do příštího ročníku jsou připraveny i Szitizen Prime ponožky. Speciálním bonusem pak je zařazení do losování o Prime VIP balíčky, které obsahují například večeři v backstage festivalu, shlédnutí vybraného koncertu ze speciálního nejvyššího místa na Szigetu nebo prohlídka hlavního pódia a jeho zákulisí.

Termín jubilejního 25. ročníku festivalu Sziget je 9.-16. srpna 2017. Letošní dvacátý čtvrtý ročník navštívilo celkem téměř půl milionu lidí z více než sto zemí světa. Nejen díky koncertům světových hvězd jako Rihanna, Muse, Sia nebo The Chemical Brothers, ale také fantastická atmosféra a tisíce dalších vystoupení, koncertů a divadelních představení v unikátním ostrovním areálu v centru Budapešti zajistili Szigetu rekordní návštěvu. Vzrůstající obliba festivalu, hlavně u zahraničních návštěvníků dává tušit, že i příští rok se bude útočit na rekord divácké návštěvnosti.

CO JE SZIGET?

Sziget, největší hudební festival ve střední Evropě, probíhá v maďarské metropoli Budapešť každý rok v srpnu více než dvacet let. Jako zatím jediný festival v historii je Sziget dvojnásobným držitelem evropského ocenění EFA „Best Major Festival“ a to za ročníky 2011 a 2014 a za rok 2015 získal ocenění Best Line-up“. Sziget pravidelně přiláká na krásný ostrov v srdci Budapešti více než 450 000 fanoušků ze 100 zemí celého světa. Obří akce poskytuje kompletní úžasný prázdninový týden se skvělými živými koncerty světových hvězd, mezinárodní komunitou a všemi turistickými atrakcemi, které město Budapešť nabízí. Progr am Szigetu tvoří zvučná jména těch největších umělců napříč žánry, doplněná o fantastické nehudební zážitky mnoha divadelních představení, vizuální tvorby a instalací. Tato jedinečně namíchaná směs přitahuje stále větší počet návštěvníků, a tak v roce 2016 opět překonal divácký rekord předchozích let.

Přístí rok bude Sziget slavit 25. výročí, takže nezapomeňte a přijďte na Ostrov svobody 9.-16.srpna 2017.

Facebook event: https://www.facebook.com/events/176032569486411/

webové stránky: http://www.szigetfestival.cz/