HM session cover

✪ PÁTEK / FRIDAY – 6/3 HM Session 50th Podcast ✪
Resident: DJ TiGi
Guest DJs: Dj Migell – official & DJ MARINOS CASWELL – [ official ], Jesper, Michele Cavalletto (CavallettoSound Official)

Již 6. března se můžeš těšit na další spojení prestižního pražského klubu Duplex a populárního internetového portálu housemagazine.cz. Ten totiž přichystal speciální padesátou epizodu svého hudebního podcastu, která proběhne za účasti několika skvělých DJs.

Tím prvním je rezident housemagazine.cz a šéfredaktor v jedné osobě – TiGi. Jeho zkušenosti za mixážním pultem asi netřeba zmiňovat, však v minulosti vystupoval na akcích jako Creamfields, Hey Listen či Emotion. Druhým do party je jeho kolega a taktéž rezident zmíněného serveru – Jesper. Na pódiu se k nim pak připojí hvězda projektu EDM reasons – Michele Cavaletto, který ve svých setech dokonale kombinuje několik hudebních vrstev a umí si podmanit publikum. Těšit se také můžete na ostříleného Marinose Caswella, který procestoval několik evropských zemí a zahrál si i na největším plovoucím klubu na světě v Turecku. Posledním DJem do party je pak rezident pražského klubu Duplex – Miguell, kterého můžete potkávat na jeho pravidelných akcích HI:5.

Vytříbenou atmosféru asi netřeba zmiňovat, usměvavou obsluhu jakbysmet a kvalitní hudba je zaručena po celý večer. Pokud k tomu přidáte ultimátní výhled mezi nebem a zemí, tak šestého března není co řešit. Uvidíme se v Duplexu na speciálním padesátém vydání housemagazine.cz podcastu.

VSTUPENKY
Pro VSTUP ZDARMA vyplňte u vstupu registrační formulář Duplex karty a staňte se tak členy klubu!

REZERVACE & VIP
E-mail: reservation@duplex.cz
Tel.: +420 732 221 111

VIP BENEFITY:
– prioritní vstup do klubu
– rozšířené portfólio nápojů
– privátní podlaží s výhledem na parket
– VIP toalety
– osobní péče