julina calor

V sobotu 30.5. se Praha dočkala. Do Retro Music Hall přijel roztančit publikum jedna mladičká vycházející hvězda z Revealed Recordings Julian Calor. Tento sympatický 20tiletý Holanďan nedávno vydal své první debutové album Evolve a tím se také přijel prezentovat do Prahy. Singl Typhoon byl jeden z prvních, kterým na sebe upozornil zhruba před rokem. Hardwellův sok si už také zahrál na velikých akcích, například: ADE Festival Revealed Recordings v Amsterdamu, Creamfileds, Mysterious a další. Moje očekávaní a natěšenost byla veliká.

Do klubu jsem přišel kolem 1 hod. a akorát začal hrát Julian Calor a celý set odstartoval singlem Cell z nového alba Evolve. Lidu bylo z počátku méně, ale kolem 2 hod. se Retro zaplnilo a vytvořila se výborná atmosféra. Že set bude hodně o novém albu většina čekala, ale dočkali jsme se doslova profláklých singlů, například – Tokyo By Night jak jinak než v Axwellovu remixu, nadupaní Heroes od Alessa a nebo rytmika What Out For This od Major Lazer a veliká bomba od Dimitri Vegas & Like Mike s Ummetem Ozcanem – The Hum.

Julian Calor mě hodně bavil a plný parket měl asi stejné pocity jako já. Ta pozitivní atmosféra se dala krájet, a tak není divu, že ruce nahoře a pořádný bordel patřil ten večer k samozřejmostem. Každý drop i synth byl publikem řádně oceněn, možná to bylo tím, že Julian hraje trochu jiný rozměr hudby, a to se mi líbí. Album Evolve jsem si poslechl před akcí několikrát a tracky Cell, Evolve, Vienna … mě zvedají ze židle. Za mě naprostá spokojenost a naplnilo to všechna moje očekávání. Musím pochválit pořadatele za super efekty a ozvučení, které je v Retro Music Hall vůbec jedno z nejlepších v ČR.

julian calor

Po Julianovi hrála Djane Mejsi a na tu jsem se taky moc těšil. Udělala mi radost se singly od Size Records a Axtone Records, což je moje krevní skupina. Její vystoupení bych hodnotil na úroveň Juliana Calora. Singly – Wasted Love od Steva Angella nebo Aerogames od ID a nebo Payback / In My Mind od bosse Steva Angella mě nenechaly v klidu. Když dohrála Mejsi, kterou jsem vyskákal od začátku až do konce, si řekli moje nohy o odchod domů a do postele.

Akci hodnotím na jedničku. Vstup pouze za ,,kilo“, slyšet jednu z hvězd Revealed Recordings se skvělou atmosférou, kde musím pochválit pořadatele za skvěle odvedenou práci. Velmi povedená akce a přál bych si víc těchto akcí. Proooosím! 🙂

mejsi calor retro