• To, na co fanoušci mladého Švéda dlouho čekali, je konečně venku. Kaaze vydává své první umělecké album, které se jmenuje Dreamchild a obsahuje 12 skladeb, které nejsou tak zcela běžným EDM materiálem. Mick Kastenholt (jak zní Kaazeho občanské jméno) je totiž známý tím, že velmi výrazně spojuje komerční taneční hudbu s kytarovým riffem. Ve výsledku tak dostanete zajímavý mix tanečního pojetí a rocku. Ten sice nemusí sednout každému, ale rozhodně nelze upřít, že se na dnešní poměry jedná o jedno z nejoriginálnější alb v oblasti EDM.

    „Jako dítě jsem nevnímal hudbu jako normální lidé. Vždycky, když jsem poslouchal skladby, tak jsem v hlavě přemýšlel, co bych v tom tracku udělal jinak,“ říká Kaaze.

    Deska vyšla na Hardwellově labelu Revealed Recordings, který producenta a DJe dlouhodobě podporuje. Kaazeho kolaborace s holandskou hvězdou však na desce nenajdete. Za to zde najdeme ale jiné spolupráce, jako například se stájovým kolegou Maddixem či populárním KSHMRem. Skladby jsou pak většinou zpívané, kdy o většinu vokálů se postarali Nino Lucarelli, Elle Vee či Karra.

    Ať už jste fanoušky jakéhokoli hudebního stylu z oblasti elektronické hudby, tak tuhle desku rozhodně doporučujeme k poslechu. Ne snad proto, že by se vám automaticky měla líbit, ale kvůli originálnosti, která se Kaazemu nedá rozhodně upřít.