Efrain Cuessy, velký fanoušek producenta a DJe Kaskadeho, kterému v sedmnácti letech byla diagnostikována rakovina, přesněji Hodgkinův lymfom (nemoc propuká v lymfatické uzlině, odkud se šíří do uzlin sousedních) ve druhém stádiu.

A jak tomu tak bývá, tak lidé v podobné situaci začnou sumírovat, co by vlastně chtěli ještě vidět nebo zažít. Pro Efraina bylo rozhodnutí velmi jednoduché. Prostřednictvím organizace Make-A-Wish se rozhodl, že osloví Kaskadeho, zdali by přišel odehrát svůj DJský set na na oslavu jeho 18. narozenin. A tak se skutečně stalo.

Poslední lednový den se Ryan Gary Raddon (jak zní Kaskadeho občanské jméno) skutečně ukázal v domě Efraina a zahrál si s ním dokonce půl hodinové B2B, pak pokračoval v sólo vystoupení.
„Přál bych si chodit za svými fanoušky každý den a poznávat je osobně. Seznámení s Efrainem a jeho příběhem bylo pro mě hodně inspirativní a když jsem slyšel, že chce, abych zahrál na jeho narozeninách, tak jsem neváhal a okamžitě řekl, že ano,“ řekl slavný DJ k celému příběhu.

A pokud doufáte, že tohle vyprávění má šťastný konec, tak ano. Chvilku před oslavou zmíněných narozenin se doktorům totiž povedlo nemožné a vyhnali z Efrainova těla zmíněnou rakovinu.