hmnight-cover-christmas

Sobotní mejdan v Kinoklubu Smržovka se ponese ve vánoční atmosféře a bude rozdávat hudební dárky. Do našeho klubu totiž zavítá rezident serveru housemagazine.cz – TiGi. O support se pak postará náš rezidentní matador a hudební gurmán – Momo. Akce s názvem Christmas Dance Mission bude mít vše co lze od svátečního mejdanu očekávat. Vytáhni svůj nový svetr a 26. prosince přijď vytancovat všechny ty řízky, cukroví a saláty.

TiGi – rezidentní DJ hudebního portálu housemagazine.cz, který provozuje svou vlastní partynight v prestižním pražském klubu Duplex. V minulosti si zahrál na slavných festivalech Mácháč a Creamfields či oblíbených klubových sériích E-Motion a Dreamland. Jeho vytříbené sety si mohli užít návštěvníci těch nejznámějších českých podniků, za Prahu jmenujme Duplex, Meccu či SaSaZu, za Brno pak Flédu a za Ostravu potom Fabric. V line-upech se TiGi postavil po bok takových hvězd, jako je například holandská ikona Sander van Doorn či VINAI. Kromě toho se objevil i v éteru Seejay či Dance Radia, kde vystoupil již v roce 2007 jako host, a to vše hned v několika různých pořadech. Aktuálně provozuje svůj vlastní podcast a po 9 letech za mixážním pultem je stále plný energie, kterou servíruje tanečnímu parketu. Své sety staví především na precizním výběru skladeb a řádné gradaci. Slyšet TiGiho naživo prostě chceš.

Momo – Liberecký rodák, který se za mixážním pultem pohybuje již devátým rokem. Oblíbeným se stal především v severních čechách díky svým vystoupením v jablonecké Střelnici, turnovském Magicu či Kinoklubu Smržovka. Kromě toho vystupoval i v pražském Duplexu!