2(1)

Klub 7.nebe, který se nachází v samotném centru Brna na ulici Jánská 9 prochází po 11ti letech své existence kompletní rekonstrukcí a představuje svoji novou koncepci moderního tanečního klubu 21.století.

Kromě výrazné změny uspořádání klubu a celkového nadčasového designu, se můžete těšit na špičkový zvuk a exkluzivní světelný park, který nemá v moravské metropoli obdoby!

Výraznou změnou projde také dramaturgie klubu, která se bude zaměřovat na aktuální taneční proud světové EDM scény (house, deep, electro, atd). Již nyní můžeme avizovat, že máme potvrzenou dlouhodobou spolupráci s předními českými DJs a také zajímavými hosty ze zahraničí za doprovodu live performance.

7.nebe bude klást důraz na servis pro zákazníky, tak aby byli maximálně spokojeni a rádi se k nám vraceli, ať už za hudbou a skvělou atmosférou, nebo nadstandardním zázemím, které bude klub svým hostům nabízet. Důležité také upozornit, že klub bude nově zcela nekuřácký.

Klub 7.nebe má velké ambice stát se hlavním bodem nočního života v Brně a právě vy si můžete vychutnat jeho znovuotevření v pátek a sobotu 20. a 21. 11.2015!

Koukněte na částečný náhled vizualizací!3 4 6