cover

Chceš tančit v jednom z nejlepších klubů v Praze, na nejlepších klubových akcích s řadou zahraničních hostů? Registruj se nejpozději do pondělí 19.1. na e-mailu casting@duplex.cz. V registračním e-mailu uveď své celé jméno, výšku, věk a reference. Přilož alespoň dvě své aktuální fotografie (obličej, postava). V pondělí 19.1. rozešleme všem vybraným tanečnicím potvrzení o pozvánce na CASTING a veškeré podrobnosti. Z castingu bude vybráno minimálně 6 nových rezidentních tanečnic klubu Duplex pro rok 2015.

FACEBOOK EVENT ZDE: www.facebook.com/events/819214151435164/

auto

První cena pro top tanečnici castingu je Golf 7 na víkend od autopůjčovny T-AR + voucher pro 2 osoby na večeři v restauraci Duplex!

Casting se uskuteční ve středu 21.1.2015 a bude neveřejný. Vyhlášení nejlepší tanečnice CASTINGU a předání hlavní ceny proběhne v rámci párty VIBE JAM, která začne v prostorách klubu od desáté hodiny večerní.

Představujeme také prvního člena poroty CASTINGU TANEČNIC klubu Duplex. Je jím mladý ulítlý profesionální tanečník a showman “FUGI“, který má za sebou úspěšnou spolupráci s Reebokem, Yemim, Championship Music a se zpěvákem Benem Cristovao, s kterým mají společnou tour po celé ČR a Slovensku. Vystupuje také pro televizní stanice jako je Očko, TV Barrandov, TV Nova – show Jana Krause atd.

VAŠI REGISTRACI ZASÍLEJTE NA E-MAIL
casting@duplex.cz

Těšíme se na vás!

Generálním partnerem castingu je Autopůjčovna T-AR s.r.o.
http://www.autopujcovna-tar.cz/