fabric

Již v sobotu 21.11. se otevřou brány nově zrekonstruovaného klubu Fabric pro všechny nadšence a milovníky módy. Akce Fabric Fashion Night bude pilotní událostí v oblasti módy, zdravého životního stylu a kvalitního pití. O co tedy půjde?

Při vstupu budete přivítáni lehkým welcome drinkem jak se sluší a patří. Ke shlédnutí budou celkem čtyři módní přehlídky z kolekcí firem Yes, I am fashion a Inditex.

O styling se postará výborný stylista, módní guru mladých a majitel firmy Fa Fashionable Luděk Šmehlík. Módní přehlídky doplní taneční vystoupení Roots Company, vystoupení Cirkusu Trochu Jinak, či hair show studia Harlequin které proběhne přímo na molu. Během programu budou na baru zdarma zdravé bezlepkové produkty Yes Chips a budete mít možnost ochutnat i výborné sushi prvotřídní ostravské firmy Sushi Samurai a jejího šéfkuchaře, japonského mistra Morita-san. Celým večerem nás bude provázet excelentní DJ, zpěvák a moderátor v jedné osobě Lukáš „Lowa“ Ščurek.

Před započetím afterparty s DJským duem Lowa & Marthy (Out Of Control) ještě potěšíme návštěvníky velmi zajímavou tombolou. Ve hře budou hodnotné vouchery do Relax Centra Třinec, dárkové balíčky zdravých a chutných Yes chips, voucher Sushi Samurai, dárkový poukaz do kavárny Daniel a Dunbar nebo voucher na degustaci sýrů a vín v elegantním prostředí Polo Café.

A to není vše! Butik Yes I am fashion věnuje do tomboly dva slevové kupony a krásný náhrdelník a klub Fabric dva hodnotné vouchery na konzumaci. Nebude chybět ani pro tombolu tolik známá cena útěchy. Doufáme, že jsme Vás dostatečně navnadili, tímto Vás srdečně zveme na Fabric Fashion night.

INFORMACE Datum : Sobota 21.11.2015 Start : 20:00 / End : 04:00 Vstup : 150,-

PROGRAM Módní přehlídky Moderuje Lukáš Lowa Hair Show Dance Show Food presentation Welcome Drink Tombola DJs Lowa & Marthy