Serato právě oznámilo aktualizaci Serato DJ Pro. Aktualizace ve verzi 2.3.3 poskytuje aplikaci plnou kompatibilitu s kontrolerem Pioneer DJ XDJ-XZ all-in-one. To znamená, že se můžete procházet knihovnou Serato DJ Pro pomocí notebooku a navíc si také můžete prohlížet waveform ze Serato DJ přímo na displeji XDJ-XZ (první ze série samostatných systémů XDJ). Na displeji jogu XDJ-XZ se rovněž zobrazují křivky a grafika alba.

Lidé dychtivě čekali na tuto kompatibilitu, která byla oznámena při zahájení XDJ-XZ koncem loňského roku, a nyní, když se tak stalo, dělá z tohoto kontroleru ještě silnější možnost, protože nyní pracuje se třemi DJ softwary (Rekordbox DJ, Virtual DJ a Serato DJ Pro).

 

Jeho hlavní výhrou je samozřejmě skutečnost, že může fungovat bez připojení notebooku, ale pro ty DJs, kteří stále chtějí používat počítač, zatímco mají flexibilitu samostatného zařízení (nebo v případě selhání počítače). XDJ-XZ se právě stal ještě přesvědčivějším zařízením.

  • Serato DJ Pro 2.3.3. je nyní k dispozici. Další podrobnosti naleznete na webu Serato. Musíte také aktualizovat firmware XDJ-XZ, který si můžete stáhnout z webu Pioneer DJ.