Srdečně Vás zveme na Křest katalogu STYX 2015! Připravili jsme pro Vás bohatý program a prvních 100 hostů ve spodním prádle STYX odměníme trenkami ZDARMA !!! Večer odstartuje Pavel Callta a dále se můžete těšit na živé vystoupení kapely Portless.

Večerem provede Petr Vágner, k tanci a poslechu zahraje DJ Tokátko & DJ Doktor Buben. Kmotrem katalogu bude Matěj Ruppert za účasti hvězd Hanky Mašlíkové a Jakuba Koháka a módní show STYX pod taktovkou Dušana Chrástka.

Soutěž o 50 nejlepších SELFIE !! Vyfoť selfie a nahraj jí na událost a pro 50 nejlepších fotek máme trenky STYX.

Facebook událost: www.facebook.com/events/542504472562050/

►PORTLESS

Kryštofa Michala většina lidí zná spíše z hudebního světa. V roce 1992 založil skupinu Support Lesbiens a nyní je frontmanem kapely Portless. Málokdo ale ví, že se také věnuje filmu. Zahrál si například ve filmu MOŽNOSTI (1999), který režírovala Tereza Kopáčová. O rok později vznikla známá česká komedie SAMOTÁŘI pod taktovkou Davida Ondříčka. 1. asistentem režie byl právě Kryštof Michal, který na spolupráci s Davidem Ondříčkem i ostatními rád vzpomíná. V tomto filmu si také zahrál malou roli zpěváka skupiny Fake Dead. René Rypar je jedním z nemnoha českých kytaristů, kteří zaujali zástupce zahraničních výrobců hudebních nástrojů natolik, že jsou uváděni v propagačních materiálech firmy jako oficiální firemní hráči. V případě firmy Blackstar se jméno Reného Rypara objevuje hned vedle Guse G. (současného Ozzyho sidemana) u stejného modelu kytarového zesilovače u 200 Series One. Baskytarista Jan Daliba působil od roku 2002 v kapele Support Lesbiens a od roku 2004 se stal jejím členem. V 90’letech se podilel na vzniku několika hudebních projektů např. Deep Side, nebo Autsider. Zbyněk Raušer na bicí hraje od patnácti let. Prošel celou řadou hudebních formací a různých žánrů. Do roku 2012 – Support Lesbiens, nyní členem kapely PORTLESS. Bicí jsou jeho životní náplní. Mimo to se zajímá o taneční hudbu, mix a produkci.

► Živé vystoupení
► Dárky pro prvních 100 v trenkách STYX
► Matěj Rupert (kmotr katalogu)
► Hanka Mašlíková a Jakub Kohák
► Modní show
► Luxusní prostory v centru Prahy
► Drink večera CUBA LIBRE za 79 CZK