To, že nějaký DJ má vlastní label není nic nového. V dnešní době ho má každý druhý producent, kde vydává jak svou hudbu, tak hudbu od jiných producentů. A přesně takový label si britská hvězda Kryder, autor hitů jako Aphrodyte či PYRMD, založil. Akorát s tím rozdílem, že na něm bude vydávat hudbu zcela zdarma, bez poplatků na stáhnutí. Kryder jej pojmenoval vtipným názvem Sosumi. I když se může zdát, že se jedná o japonské slovo, tak se jedná o složeninu s anglického „so sue me“, volně přeloženo „tak mě žaluj“. Znaky na logu labelu, či písmo, je už opravdu japonské a jedná se o slovo „zloděj“.

Sosumi vzniklo především proto, že na něm chce Kryder vydávat tracky, které používají samply z jiných skladeb. Tím pádem by jejich vydání klasickým způsobem na velkém labelu zabralo spoustu času, jelikož by se museli nejdříve vyřešit autorská práva. Proto ten název a logo labelu. Mnohdy se ale stane, že takové skladby ani oficiálně nespatří světlo světa a tak nezbývá jejich autorům nic jiného, než je ilegálně vypustit na internet. Právě z toho důvodu vzniklo Sosumi. Sám zakladatel k tomu říká: „Představte si label, kde umělci můžou vyjádřit jejich vášeň pro vysoce kvalitní undegroundovou taneční muziku, kde samply nepotřebují žádné objasnění původu, nikdo se nestará o žebříčky, kde hlavním zaměřením je láska pro umění a hudbu a každý track je zdarma.“ Sosumi bude pracovat na vydávání skladeb společně s Dancing Astronauts.

A hned prvním trackem, který na Sosumi vychází je mega hit ‚Tarzan‘ od samotného Krydera, který už stihl získat podporu předních světových DJs jako Steve Angello, Sunnery James & Ryan Marciano, Dada Life, Hard Rock Sofa a dalších. A nyní ho můžete mít i vy a úplně zdarma! Tak tady je: