kryder retro music hall

Populární pražský klub – Retro Music Hall právě oznámil, že na silvestra u nich vystoupí náš oblíbenec – Kryder. Tenhle hvězdný angličan se nedávno představil na Gravity Festivalu a od nás dostal pochvalu za jeho skvělý set. Více informací, včetně ceny vstupenek se pak dozvíte v prohlášení, které uvedl klub na svém webu. My však dáváme palec nahoru, protože přivést sem takovéhle zahraniční jméno na silvestra není úplně samozřejmostí.

Z facebookové stránky klubu:

Letošní Silvestr v Retru bude tzv. EPIC/ TOP/ STROP, prostě NEJVÍC!!!

Na začátku, tedy hned po otevření klubu v 21hodin, rozjedou největší mejdan letošního roku v Retro Music Hall rezidentní DJs Frank Lucas a Roberto Chochola, kteří se spolu s Vámi rozloučí s rokem 2014.

Pak přijde na řadu hvězda večera, kterou bude autor veleúspěšných remixů tracků jako Don’t You Worry Child od Swedish House Mafia a Ping-Pong od Armina van Buurana – Kryder (UK)!!!

Večer pak naváže fenomenální afterparty, kterou započnou naše další hvězdy DJs Bon Finix, Lafayette, Jayyare, Milan Bílek a přivítají Vás v roce 2015! Doma Vás budou vítat až po poledni, protože my Vás domu nepustíme dřív jak v jedenáct dopoledne

Vstupné je v předprodeji od pondělí 3.listopadu za cenu 390,-Kč.

Na místě pak bude vstupenka za 450,-Kč. Cena bude včetně vstupu na afterparty.

V ceně bude welcome drink (do 23hodin). Upozorňujeme, ostatně jako každý rok, že vstupenky jsou platné jen do 23 hodin. Pokud po vstupu opustíte klub, dostanete sice pásku, ale ta Vás nebude opravňovat k přednostnímu vstupu do klubu a musíte znovu do fronty!

Vstupné na samotnou afterparty bude od 04hod do 11hod dopoledne a cena za vstup bude 190,-Kč.

Těšíš, těším, těšíme! Se! Všichni! Bude to mejdan a musíme být u toho, všichni!! A nezapomeňte, že kapacita prostoru je na Silvestra omezena, tak neotálejte s koupí lupení!