Aktuální nemožnost vystupování světových DJských hvězd nutí některé z nich k hledání jiných projektů. Že je Kašmír jedním z těch aktivnějších, jsme věděli vždycky, zvlášť v oblasti videoherního světa, když sám v rozhovoru prozradil, že velmi rád hraje na Playstationu. Teď se do jedné populární hry dostal, když mu autoři věnovali celý charakter jedné z postav.

Hra se jmenuje Garena Free Fire a je velmi podobná populární střílečce Fortnite. U nás sice není tak známá, ale v asijských zemích má miliony hráčů a odběratelů. Toho si je vědom i KSHMR, který pro tuhle střílečku vydal nový track a stal se tak její nedílnou součástí. Skladba se přitom velmi chytře upíná na producentovy indické kořeny a výrazný, až euforický vokál. Ať už chcete nebo ne, tak soundtracky a skladby ke hrám jsou pro mnohé producenty budoucnost. Díky všem těm karanténám velmi rychle roste herní byznys a s ním i aktivity kolem něj.

Herní pořady si nechávají dělat hudbu na zakázku a někteří hudební producenti díky tomu vylétli vzhůru. Dobrým příkladem jsou skladby kolem her jako World of Warcraft či Dota, které mají stovky miliónů zhlédnutí.