Asi netřeba připomínat, že jeden z nejpopulárnějších DJs na světě KSHMR, který je v našich končinách ostře sledován, vystoupí již v srpnu na jižní Moravě v Dubňanech (event ZDE). Co je potřeba ale připomenout, že je vlastníkem labelu Dharma, který vydává poměrně zajímavé skladby, a Kašmír se poslední dobou soustřeďuje na propagaci této značky. A proto je logický i jeho další krok.

Dal totiž dohromady mix, který nese název Welcome to Dharma Vol. 1 a obsahuje hromadu zajímavé hudby. Ve více jak půlhodině dostanete 22 skladeb, kde narazíte na interprety Radiology, Timmy Trumpet, TUJAMO, Throttle, Damien N-Drix a další. Samozřejmě nechybí ani samotný majitel labelu, který se zde prezentuje hlavně novinkou Carry Me Home, kterou představil už v březnu na Ultra Music festivalu. Sám o tomhle singlu řekl:

„Když jsem vytvářel Carry Me Home, tak jsem nejprve udělal melodii a drop, takže jsem se velmi bál, abych sehnal zpěváka, který to odzpívá podle mých představ. Ale Jake Reese a spoluautor Joren van der Voort mě překvapili.“

Celý mix si pak můžete vychutnat na youtube, kde je přiložený i tracklist.