KSHMR – Open Air
17. srpna – Pátek
Camp Josef – Dubňany
DJs: KSHMR, D.O.D., Mairee, Matamar, TiGi, Mekki Martin, Bon Finix, Lukas Innemann

Vstupenky: https://www.ticketportal.cz/Event/KSHMR_OPEN_AIR
Událost: https://www.facebook.com/events/192965917989006/

Je to tak dámy a pánové. Po dlouhém čekání jsme vyslyšeli vaše prosby a do ČR Vám přivážíme jednoho z nejlepších producentů a DJů na světě – KSHMR!

Kalifornský DJ a producent, který původně začínal v hiphopovém duu The Cataracs, odstartoval svou sólovou kariéru v roce 2014 a jeho hvězda letěla raketově nahoru. Hned v prvním roce vydal několik úspěšných singlů, a během své kariéry spolupracoval se jmény jako Firebeatz, R3hab, Tiësto, Hardwell, Carnage, Timmy Trumpet či DallasK. Jeho vůbec první sólový singl vyšel u věhlasného labelu Spinnin Records, kam se dostanou jen ti nejlepší.

Jeho úspěch ocenili i fanoušci, a to když jej do ankety DJ Mag, která vyhlašuje nejpopulárnějšího DJe na světě, umístil na 23. pozici. Hned následující rok se posunul na příčku dvanáctou, kde setrval i loni.

Během několika let pak nechyběl na hlavních pódiích největších světových festivalů jako například Tomorrowland, Ultra Music festival, EDC či Balaton. Kombinace propracovaných videoklipů, melodické hudby a skvělé show, dělá Kašmíra jednou z největších hvězd aktuálního hudebního nebe a my jsem rádi, že Vám jej můžeme představit právě u nás.

Akce proběhne formou open airu v pátek 17. srpna v Kempu Josef v Dubňanech. V unikátně koncipovaném areálu pro Vás bude připravena obří stage, která bude splňovat ty nejpřísnější pravidla pro vystoupení umělce světových kvalit. Akci pak pořádá stejnojmenná agentura, která stojí i za nedávno vyprodaným mejdanem Timmyho Trumpeta v brněnském Boby.

A Kašmír nebude jediná zahraniční hvězda na pódiu. Další, který se představí, bude nenahraditelný D.O.D., který po své brněnské show sklidil u domácího publika obří úspěch. Těšit se můžete i na masivní support z řad nejlepších českých a slovenských DJs. Na pódiu se Vám tak dále představí Maireee, Matamar, TiGi, Mekki Martin, Bon Finix a Lukas Innemann.