m-2017-early-dj-announcement-kura-a copy

Nejlepší portugalský producent a dj vystoupí 5. května 2017 v Praze v rámci další edice MAGNETIC Festivalu, kam se vrací po roce a půl od své premiéry v ČR.

Kariéru začal před 12 lety v lisabonských klubech a v té době vzhlížel k umělcům jako Martin Solveig, Steve Angello, Laidback Luke nebo Carl Cox. Za posledních šest se vypracoval v kvalitního a velmi žádaného producenta, který pomalu dosahuje slávy svých vzorů nebo s nimi minimálně tvoří společně tracky. Aktuálně má Kura na kontě více jak 40 skladeb, které najdete z větší části na labelech Spinnin‘ Records, Revealed Recordings a Musical Freedom.

V roce 2016 spojil Kura síly se jmény jako Hardwell (Calavera), Laidback Luke (Mad Man), Tony Junior (Walk Away) a zároveň vydal i solo skladby Bounce a Tora.  Už nyní je jasné, že spolupráce s Hardwellem nebyl poslední společný počin. Začátkem dubna 2017 by totiž měla vyjít další jejich společná produkce.

Kura – Blow Out
Kura – Graveyard
Kura – Tora
Kura – Makhor
Kura – Namek
Kura – Kubano
Kura & Tony Junior – King Kong
Kura & Hardwell – Calavera
Kura & Laidback Luke – Mad Man
Kura & Tony Junior – Walk Away

Vstupenky na MAGNETIC Festival je možné zakoupit na www.ticket61.com.
V prodeji jsou též VIP – All Inclusive vstupenky, které zahrnují vstup na VIP terasy a neomezenou konzumaci všech nápojů po celou noc.
Facebook Event