Norský DJ, producent a hlavně celosvětová hudební hvězda Kygo vydal své druhé studiové album. Nese název Kids In Love a obsahuje osm skladeb. Což sice není mnoho, ale vydá to na více jak 43 minut poslechu jeho originálních tropických rytmů.

Album přichází po úspěšném EP Stargazing, které zaznamenalo celosvětový ohlas, a nabízí velkou dávku „tropické melodie“ v kombinaci se zajímavým zpěvem. Je to přesně to, co byste od Kyga čekali. Hlavním tahounem celé desky má být track Never Let You Go, který nazpíval populární zpěvák John Newman, který byl v minulosti nominován na cenu Grammy.

Tím ale seznam hvězdných kolaborací na novém Kygově albu rozhodně nekončí. Další takovou lahůdkou je i singl Stranger Things, kde se pro změnu spojil s poprockovou kapelou OneRepublic. Ti se do EDM vod nevrhají poprvé a po vydání skladby Rich Love, kterou dali dohromady s producentem Seebem, je navázání spolupráce s Kygem logickým krokem. Jejich společná skladba pak patří k tomu nejlepšímu, co na albu Kids In Love najdete. Odkaz na spotify úplně dole.