kygo nine

Král tropical housu „Kygo“ nedávno představil své dlouho očekávané debutové album s názvem „CLOUD NINE„, které vydal pod záštitou společnosti Sony Music International.

Ohromující LP si Kyrre napsal a produkoval sám. Celé album pak obsahuje jedny z nejvíce talentovaných umělců napříč hudebním průmyslem z řad různých žánrů, kterými jsou například JOHN LEGEND, FOXES, TOM ODELL, LABRINTH a ANGUS & JULIA STONE. Samozřejmě zde nebudou chybět ani Kygovy nejznámější hity jako ‚Firestone‚, ‚Stole The Show‘, ‚Stay‚ a ‚Raging‚.

Hvězda tohoto umělce vystoupala na vrchol na konci roku 2014, odkud nehodlá jen tak sestoupit. Od té doby se Kygovi podařilo získat jednu miliardu spuštění jedné skladby na hudebním portálu Spotify, začal s plánováním vlastního festivalu ve svém rodném městě Bergenu, stal se vůbec prvním hudebníkem z oblasti elektronické hudby, který vystoupil na předávání Nobelovy ceny za mír a jeho krásná tvářička zdobila obálku Billboard Magazinu v únoru 2016.

Není tedy jistě pochyb, že tohle nové a zároveň první album je s jeho stejnojmenným světovým turné „CLOUD NINE“ dalším důležitým milníkem v životě. V následujících šesti měsících vystoupí tento norský umělec se svými novými skladbami po celé řadě arén jak ve Spojených státech, tak i v Evropě. Níže přikládáme tracklist a doufáme, že toto album je Kygův pouhý začátek.

1. Intro
2. Stole The Show FEAT. PARSON JAMES
3. Fiction FEAT. TOM ODELL
4. Raging FEAT. KODALINE
5. Firestone FEAT. CONRAD SEWELL
6. Happy Birthday FEAT. JOHN LEGEND
7. I’m In Love FEAT. JAMES VINCENT MCMORROW
8. Oasis FEAT. FOXES
9. Not Alone FEAT. RHODES
10. Serious FEAT. MATT CORBY
11. Stay FEAT. MATY NOYES
12. Nothing Left FEAT. WILL HEARD
13. Fragile FEAT. LABRINTH
14. Carry Me FEAT. JULIA MICHAELS
15. For What It’s Worth FEAT. ANGUS & JULIA STONE

www.kygomusic.com
facebook.com/kygoofficial
twitter.com/kygomusic
youtube.com/kygomusic

Zdroj: youtube.com