kygo

Ačkoli je norské národnosti, tak dělá ty nejpopulárnější vysluněné beaty na téhle planetě. Kyga nyní čeká jedno z největších vystoupení jeho dosavadní kariéry. Náruč mu totiž otevřela slunná Brazílie, kde se představí při závěrečném ceremoniálu olympijských her v Riu. Vidět ho můžete v neděli, 21. srpna, jak bude hrát svou zatím poslední hitovku „Carry Me“ společně se zpěvačkou Juliou Michaelsovou na stadionu Maracana v Rio de Janeiru.

Být součástí závěrečného ceremoniálu olympijských her v Riu je obrovský milník v mé kariéře a bude to největší vystoupení mého života. Vždycky jsem byl sportovním fanouškem a přál jsem si, aby bylo možné zkombinovat mou hudbu se sportem, a proto je vystoupení na olympiádě něco jako splněný sen, řekl k celé situaci Kygo

Na závěr jen dodejme, že Kygo nebude první DJ, kterému se něco takového povedlo. Před 4 lety se při ceremoniálu v Londýně objevil Fatboy Slim, ale tím úplně prvním byl slavný Tiësto, když v roce 2004 odehrál DJský set při zahajovacím ceremoniálu v Athénách v Řecku a dokonce pro ně složil i singl, který se jmenuje Olympic Flame.