Interpret, který nahradí na mainstage festivalu TomorrowWorld – Aviciiho (nezahraje z důvodu zdravotních komplikací), vystoupí v Praze! Čtěte oficiální text z facebookové události akce.

Z chladného a deštivého města Bergen v Norsku přiveze do Roxy své hravé a sluncem nasáté melodie dvaadvacetiletý producent a DJ Kygo. Proslavil se hlavně svými remixy oblíbených interpretů, mezi něž patří například Diplo nebo Chris Martin z kapely Coldplay. Remix, který Kygo vytvořil na jednu z písní Eda Sheerana, I See Fire, nasbíral na Soudcloudu už více jak 12 mil. přehrání a Kygo se v současnosti těší velkému zájmu z řad mnoha dalších interpretů.

Od roku 2009, kdy Kygo začal tvořit hudbu, se postupně hudebně vypracovával, experimentoval s různými syntezátory a efekty, až se dostal ke zvuku, který je pro něj dnes typický a kterému někteří jeho fanoušci přezdívají “tropical house.”

Jako speciální host vystoupí teprve dvacetiletá vycházející hvězda Thomas Jack, hudebník, jehož track “Final Speech” dobyl žebříčky HypeMachine a jehož remixy skladeb Little Talks od Of Monsters And Men a Teenage Crime od Adriana Luxe byly hojně diskutované v hudebních sférách. A je toho mnohem více! Zkrátka talent, o kterém ještě určitě uslyšíme.
Roxy – So 22. listopadu 2014

Klub otevírá ve 21:00.
Vstupenky budou k dispozici od 23. září od 10:00 v síti Ticketpro za 390 Kč včetně poplatků.
Koncert vám přináší Fource Entertainment a Urban Events.

Facebooková událost: https://www.facebook.com/events/293429164176982/