kygo v roxy

Norský DJ a producent Kygo zamíří 22. listopadu do pražského klubu ROXY!

Praha, 22. září – Z chladného a deštivého města Bergen v Norsku přiveze do Roxy své hravé a sluncem nasáté melodie třiaadvacetiletý producent a DJ Kygo. Proslavil se hlavně svými remixy oblíbených interpretů, mezi něž patří například Diplo nebo Chris Martin z kapely Coldplay. Remix, který Kygo vytvořil na jednu z písní Eda Sheerana, I See Fire, nasbíral na Soudcloudu už více jak 12 mil. přehrání a Kygo se v současnosti těší velkému zájmu z řad mnoha dalších interpretů.

Od roku 2009, kdy Kygo začal dělat hudbu, se postupně hudebně vypracovával, experimentoval s různými syntezátory a efekty, až se dostal ke zvuku, který je pro něj dnes typický a kterému někteří jeho fanoušci přezdívají “tropical house.”

Jako speciální host vystoupí teprve dvacetiletá vycházející hvězda Thomas Jack, hudebník, jehož track “Final Speech” dobyl žebříčky HypeMachine a jehož remixy skladeb Little Talks od Of Monsters And Men a Teenage Crime od Adriana Luxe byly hojně diskutované v hudebních sférách. A je toho mnohem více! Zkrátka talent, o kterém ještě určitě uslyšíme. Nenechte si ujít šanci dostat se zase na chvíli do letní nálady a zapomenout na podzimní splíny a starosti! Roxy – So 22. listopadu 2014

Server housemagazine.cz pro Vás společně s pořadateli připravil soutěž o 1×2 vstupenky. Stačí správně zodpovědět níže položenou otázku, vyplnit celé jméno, e-mail a mít trošku štěstí. Vstupy jsou formou guestlistu a výherce budeme kontaktovat e-mailem. Uzávěrka soutěže je pak v pátek ve 20:00.

Vstupenky: http://www.ticketpro.cz/jnp/hudba/kluby/1402976-kygo.html