Nedávno na sociálních sítích informovala někdejší světová jednička Hardwell, že ukončuje svoji kariéru na dobu neurčitou. O tom jsme Vás informovali zde. Tato zpráva šokovala fanoušky po celém světě včetně nás a všech DJů kolem. Robbert se chce nyní věnovat více sobě a rodině, což není divu. Být jedním z nejlepších si zkrátka vybírá svou daň, která se podepisuje hlavně na zdraví, a to jak na tom fyzickém, tak i na tom psychickém.

Jedním takovým příkladem je i případ Aviciiho, kterého sláva dohnala až k sebevraždě. Bohužel podobných případů (nejen mezi slavnými) přibývá, a tak je Hardwellův krok celkem pochopitelný. Zkrátka není nic důležitějšího, než zdraví, a toho si je umělec dobře vědom.

Na toto téma se nyní vyjádřili i další DJs, kteří v nejnovějším vlogu Laidback Luka řešili problematiku ohledně své práce. Luke si k sobě přizval Chuckieho a Hardwellova nejlepšího kamaráda Dannica. Ve společném rozhovoru prozradili, jak Robbert žil několik let pouze pro svou práci a úspěch, takže ukončení jeho kariéry byl správný krok. Dále pokračují o tom, že je důležité znát své hranice a umět oddělit práci se soukromým životem, jelikož většina umělců má už i rodiny a čas s nimi je velice důležitý. Laidback se také rozpovídal o tom, jak on sám se na turné odreagovává a jak dlouho bývají DJs kolikrát mimo domov. Být světový DJ zkrátka není procházka růžovým sadem, jak by se kolikrát mohlo zdát. A co si o této práci myslíte Vy?

Zdroj: youtube.com