Není tomu dávno, co jsme Vás informovali o reakci Davida Guetty na obvinění, že hraje předpřipravené sety. Něco podobného nyní přidal na svůj youtube kanál i legendární holandský DJ a producent Laidback Luke. 

Ten je na této sociální síti aktivní již nějakou dobu a nutno říci, že zvládat ve 44 letech brát několikrát denně do ruky kameru a zároveň vystupovat každý večer v jiném městě po celém světě, je úctyhodné. Jeho videa jsou z velké části věnována zajímavým tématům, jako jsou například rady pro začínající producenty, podrobnosti o jeho cestování, nebo právě série videí nazvaná “In my mind“, která jsou zaměřena na podrobný stream jeho vystoupení s komentářem o tom, co se mu za pultem doslova honí hlavou. Luke popisuje každý svůj krok, ať už je to výběr následující skladby, přesný popis mixážní techniky nebo čtení publika. 

Poslední ukázkou svého setu z Tomorrowlandu dokonale vyvrací názory, že v dnešní době hrají DJs pouze předpřipravené sety a jediné, co musí udělat, je zmáčknout tlačítko play. 

Video ze série “In my mind“ z letošního Tomorrowlandu si můžete prohlédnout zde: