uvod lake festival 2016

Jedna z nejúspěšnějších akcí v Rakousku, Lake Festival, spouští již toto pondělí, tedy 7. 9., předprodej vstupenek na příští rok.

Stejně jako každý rok se bude festival opět konat v Grazu u Schwarzlsee. Jediné, co se změní, bude datum konání. Kvůli nepříznivému srpnovému počasí v tomto kraji se organizátoři rozhodli posunout tuto velkou akci o měsíc dopředu. Zapište si tedy červeně do svých kalendářů datum 28., 29. a 30. července 2016. Předprodej startuje již 7. 9. 2015 za skvělou cenu 99,90€ na celé 3 dny. Navíc kdo si pospíší a objedná si alespoň 2 vstupenky do 30ti dnů od spuštění předprodeje, obdrží dvě festivalová trička zdarma! A to se vyplatí! 😀

Line-up letošního ročníku byl více než našlapaný těmi největšími hvězdami EDM. Kdo se stejně jako my tohoto festivalu zúčastnil, mohl si poslechnout například Aviciiho, Calvina Harrise, Davida Guettu, Hardwella, Nervo, Alessa, Krewellu, Laidback Luka a mnoho dalších. Světových umělců zde bylo opravdu dost, takže se máme na příští rok jistě opět na co těšit.

Jelikož jsem na této akci byla již dvakrát a jistě pojedu i příští rok, mohu tento festival jen doporučit! Prodej lístků najdete zde, report z letošního ročníku zde a oficiální facebookovou událost potom zde. Tak doufám, že se uvidíme!