Ve světě EDM není nyní snad větší senzace, než že se trojice slavných DJs dala znovu dohromady na letošním Ultra Music Festivalu v Miami. Tento boom nešlo zkrátka přehlédnout, jelikož to na člověka sršelo ze všech možných a snad i nemožných stran. Tisíce fanoušků po celém světě se radují, ale naopak i spekulují, co vlastně bude dál? V nedávném rozhovoru se manažer Steva Angella totiž vyjádřil, že vystoupení této trojice na UMF je pouhý začátek. Tato informace ovšem dala prostor ještě větším spekulacím a nám nezbývá nic jiného, než jen čekat a těšit se ze všech novinek, které si na nás do budoucna připraví.

A u těch začátků ještě chvíli zůstaneme. Před devíti lety, když ještě kluci nevěděli, co je v budoucnu pořádně čeká, vyšla jedna z nejepičtějších skladeb vůbec. Řeč je o „Leave The World Behind„, která se v té době uvedla ještě pod jednotlivými jmény všech umělců, jimž asistoval i král mixu Laidback Luke. Trojice Axwell, Ingrosso a Angello za celou dobu vydala plno úžasných tracků jako „Don’t You Worry Child„, „Antidote“ nebo „Miami 2 Ibiza„. Faktem ale zůstává, že „Leave The World Behind“ je i navzdory času jeden z těch nejklasičtějších. Navíc strhující vokální výkon od Deborah Cox je nemožné jen tak zapomenout. No ne?

Krom toho se toto dílo před pár lety stalo také soundtrackem pro reklamu na Volvo XC60, kde si hlavní roli zahráli sami umělci a přezpívání se ujala LUNA.

Pro mě osobně je tato skladba nejlepší z nejlepších už jen díky své ohromující nadčasovosti a neskutečně inspirativnímu textu. A jak se líbí vám?

Zdroj: youredm.com, youtube.com