Legendární techno mejdan CUBE je známý především tím, že ho můžete navštívit na originálních a nevšedních místech, které kombinují neotřelé prvky ve spojení se skvělou hudbou. V minulosti jsme tak byli svědky mejdanu v kostele, Pekelných dolech nebo třeba bývalá jatka. Teď se však podíváme na krásnou přírodní lokalitu – Amfiteátr Valečov. Hlavní hvězdou našlapaného lineupu bude NUSHA! Zkušená DJka, která obsadila 14. místo ve světové anketě o nejoblíbenější DJku a která vydává na respektovaných labelech jako Defected Records, Suruba X, Crossfrontier Audio a 1Trax.

Našlapaný bude i support, kdy chybět nebude Golpe, Jaqullin a mnoho dalších borců. Pozitivní zprávou je i počasí, které má podle předpovědi více než skvělé a organizátoři chystají i svozové autobusy.

Vstupenky za 550czk v síti GoOut! ⤵️
https://goout.net/en/tickets/cube-at-the-castle-nusha/ggrh/

Lineup:
• NUSHA / RO /
• JB & FLESH
• GOLPE
• JAQULLIN
• ZENDI & P-JAY
• RAVIC & CALLBOY
• MARTYZ

Doprava na místo:
autem – na místě velké parkoviště
autobusový svoz z Prahy ( cca 50minut ) – odjezd z Černého Mostu ve 14:00, návrat po akci na pražské vlakové hlavní nádraží. Cena jízdenky je 250czk

Jízdenky v prodeji na GoOut.cz:
goout.net/cs/listky/cube-at-the-castle-nusha/ggrh

COVID-19 INFO
Rádi bychom všem připomněli, že pro vstup musíte hned při vstupu prokázat buď negativním PCR testem (<7 dní), negativním ATG testem (<72 hodin), nebo očkováním (2. dávka) nebo zotavení z COVID-19 (<180 dnů).
Na místě bude testovací jednotka ATG s dostatečným počtem testů zdarma pro kohokoli s českým zdravotním pojištěním. Nalezete je hned u vchodu na akci.
Po celém prostoru budou umístěny hygienické stanice s desinfekcí.
Chovejte se ohleduplně ve frontách.
V shuttle busech mějte prosím nasazené respirátory.
Děkujeme, že budete respektovat tyto opatření. Věřte, že je nám to nepříjemné po vás vyžadovat, nicméně doba, po kterou jsme se nemohli společně bavit byla dlouhá a už nechceme něco podobného zažít.