13615146_1119413454789988_1315957600470588896_n

S příchodem prvních letních dnů si pro nás Axtone Records připravil nový track a vydal se na čerstvou cestu hudební kreativity. Tím trackem je electrem a discem inspirovaná novinka ‚Some Lovin‚ od finského producenta, říkajícího si Lenno. Tento song balancuje na pomezí klubového a rádio zvuku, tedy přesně ten typ, který neodmyslitelně patří na tento label.

Lenno byl v hledáčku Axtone po nějakou dobu a svými remixy pro Martina Solveiga, Foster The People, The Wombats a Above & Beyond ukazuje, že patří mezi světovou špičku. Nedávno vydal svůj vlastní track ‚‘All Eyes On Us‘ a společně s novinkou u Axtone pokračuje v globálním rozsahu.

Some Lovin‘ je vydán pod novou Axtone sérií ‚It’s Great‚ a je k dostání zdarma jako free download. Kromě toho Axtone poskytl všechny části tohoto tracku, tedy tzv. ‚stems‘, skrze platformu MixBANK, takže kdokoliv si je může stáhnout a udělat vlastní remix. Díky tomu chce být Axtone v budoucnu více než jen label, ale také líheň pro kreativní komunitu.

It’s Great! je ‚open source‘ série, ve které bude Axtone v průběhu budoucích měsíců vydávat tracky, jenž budou mít společný základ, a to, že musí by prostě skvělé. Každý další track pod touto sérií bude vydán zdarma s online partnerem a bude doprovázen jednotlivými částmi na MixBANK, které dovolí producentům objevovat jejich vlastní kreativitu a sdílet ji s širokou komunitou, kterou Axtone usnadní a zesílí. Tvůrci budou také schopní vydávat své remixy skrze MixBANK a nahrávat je na Apple Music a Spotify.

Stream: https://Axtone.lnk.to/LennoSomeLovin

Download: https://www.hive.co/downloads/downloa…

Stems: https://app.mixbank.com/sign-up