poster_13-1

25 dj’s, 2 exkluzivní zahraniční hosté, 24 hodin non-stop hudby a narozeninová atmosféra na každém kroku – to je B-day party Tommyho Rogerse a Enrica, která proběhne 6.11. ve Studiu 54!

První listopadový pátek proběhne ve Studiu 54 velkolepá oslava rezidentů Tommyho Rogerse a Enrica, která odstartuje ve večerních hodinách a jejíž konec je plánován na večer následujícího dne!

V rámci této B-day party zavítá do České republiky respektovaný španělský producent Les Schmitz, který je rezidentem předního světového klubu Amnesia Ibiza a který pravidelně vystupuje na známých eventech po celém světě. Druhým zahraničním hostem bude švýcarský Jerry Joxx. Jeho osobitý sound je také ke slyšení na eventech a v klubech napříč zeměkoulí.

Kromě této dvojice se můžete samozřejmě těšit na již zmiňované oslavence Tommyho Rogerse a Enrica, společně se kterými vystoupí Subgate, Finidi, Kifli Tibiza, Michael J, Miquel, Pietros, Raju, P-jay, Peet Sanders, Billy Bright, Smoke, Phil Crow, Marty Fish, Rio, Mark Evil, Sweder, Jumper, Nicolas V, James Lurk a Wulky.

Doražte, protože tohle bude opravdu velké!!!!
Kompletní informace naleznete na www.studio54.cz