Poslední červnový víkend se po nejdelším zimním spánku v historii probudí největší drum & bassový festival světa, Let It Roll. Na Křižíkově Fontáně v srdci pražských Holešovic tak pomyslně odstartuje letní festivalová sezóna ve formě Renegade Prague. Ten nabídne nabitý program plný zvučných jmen nejen z českých luhů a hájů. V páteční i sobotní odpoledne a večer se tak za mixem představí jak místní oblíbenci v čele s Let It Roll DJs, tak i celkem 8 zahraničních jmen toho nejtvrdšího kalibru.

Páteční večer si vychutnají především fanoušci neurofunku a tvrdších beatů obecně, neboť bude patřit medvědům z východu – Teddy Killerz, maďarským matadorům Jade & MNDSCP, reprezentujícím již dlouhé roky nejoblíbenější zahraniční label v našich končinách – Eatbrain, a rakouskému mistru Mefjusovi. Temnou stranu síly prozáří oblíbený holandský producent a DJ Maduk, stojící za brandem Liquicity. Ten na fontáně zároveň českému publiku představí své nové album, které se chystá během letošního léta vydat. Kromě nich se za mixem představí také Voidsec a český kvartet Furious Freaks. Čeká nás také doslova legendární b2b Akiry a Pixieho, či česko-slovenské duo Ripple – i ti mimochodem chystají na léto vydání svého premiérového alba. A pro ty, kterým by ani těch 8 hodin nestačilo na prošoupání kecek, je po desáté hodině večerní připravena afterparty v podobě Silent Disco, kde k poslechu a tanci zahrají Beast:Mode, Mind:Freqnz a Pe:Te.

Sobotní program pak bude patřit hned třem rakouským djům. Zlatým hřebem večera bude jistě vystoupení jednoho z nejzvučnějších projektů současné elektronické hudby obecně, Camo & Krooked. Ti nás během posledních měsíců zásobili krásnými video sety z dechberoucích lokací, a společně teď budeme mít šanci si je zase vychutnat i naživo. Před nimi nás ale ještě čekají sety jejich krajanů – hitmakerů z Viper Recordings Dossa & Locuzzed a také ostřejších Fourward. Čtvrtým zahraničním headlinerem do party pak bude slovinský zvukový chameleon Smooth, který umí svou tvorbou nejen hrát na city, ale rozervat doslova i celý parket. Odpoledne na fontáně načnou Far Horizon, následovat pak budou b2b sety ve složení Thiew & Switch a Bifidus Aktif & N:Force. A aby toho nebylo málo, představí se i ostravský producent se zářezy na světoznámých labelech jako RAM a Viper – Madface. Vaše sluchátka pak během Silent Disco afterparty rozezní Hundread, Halbax a Voidsec.

Tak co Immortalz, jdete s námi do toho? My už se nemůžeme dočkat, až se o víkendu všichni konečně sejdeme!

Stále jsou k dispozici jednodenní vstupenky za 649 Kč a dvoudenní vstupenky za 1 199 Kč v předprodeji v síti Go Out. Kapacita festivalu Renegade Prague je omezena dle aktuálních nařízení vlády a vstupenky jsou vázány na jméno.

Koupit vstupenky: smarturl.it/RNGDPrague-Tickets

Více informací o festivalu: https://renegade.letitroll.cz/renegade-prague/

Těšíme se na vás!