NO-CO-VIĎ session

UDÁLOST NA FCB https://www.facebook.com/events/959498691155666/
PRODEJ VSTUPENEK https://www.ticketportal.cz/event/NO-CO-VID-SESSION
Léto bez festivalů je nuda a s tím se rozhodně nehodlala smířit Česká módní party značka MDMA Fashion. Společně s mediálním partnerem Óčko TV a generálním partnerem Becherovka vytvořili projekt No-Co-Viď Sessions. No co, tak se z toho nezblázníme, viď? Chceme slyšet svoje oblíbené DJs, jejich nové sety a zažívat jedinečnou letní atmosféru. Tým MDMA fashion a Óčko TV se spojili, aby mohli předat i vám a to přes veškerá opatření/omezení tento festivalový feeling a tím podpořili českou djskou scénu.

První session v čele s DJs – Luccou, Chrisem Sadlerem a duem Matamar bude přenášeno on-line prostřednictvím kvalitního placeného streamu. Výtěžek z on-line přenosu se rozdělí mezi naše DJs rovným dílem. Půjde o symbolickou stokorunu za kterou si divák užije neskutečný mejdan, uslyší nové sety, nahlédne do zákulisí českého showbyznysu, zúčastní se ON-line Pool party a ještě podpoří českou taneční scénu. Celý tento stream nebude možné po odvysílání nikde dohledat! Na závěr On-line párty dostane divák něco, co by ho ani ve snu nenapadlo:-)! Další naplánované sessions budou na speciálních lokacích s nabitým line upem a nejvyšším možném počtu lidí, který bude povolen vládou. Ti, kteří se zúčastnili Live Streamu, si budou moci přednostně zakoupit vstupenku a zažít No-Co-Viď Session na vlastní kůži.

Vstupenky zakoupíte na Ticketportal – https://www.ticketportal.cz/event/NO-CO-VID-SESSION

ADOLFEEN!

Dominik Turza aka (Dj Roxtar) hraje úplně jinak, než ostatní, už přes 100 dní je čistej protože nepije a nebere drogy. Netají se s tím, že v tom dost lítal a teď naopak motivuje k tomu, aby si lidi užívali mejdany i na střízlivo. A že to nejde? Tak to vám hodlá vyvrátit už 12.6. na střeše obchodního centra Nový Smíchov, Terasa Smíchov.

Taneční show s DJ Roxtar a speciálním hostem Adolfeenem 🐬 si nenechte ujít . Čeká vás hudba, drinky, grilovačka, DJ´s, párty, Óčko moderátoři a TV štáb a spousta zábavy. Kvalitní warm up vám naservíruje nové duo na taneční scéně Rojax, tak doražte včas. Startujeme v 19:00h, předprodej vstupenek v síti ticketportal.cz (ÓČKO a Terasa Smíchov vás zvou)

A nečumte!

Vstupenky zakoupíte na Ticketportal – https://www.ticketportal.cz/event/OCKO-A-TERASA-SMICHOV-VAS-ZVOU-NA-DJ-SHOW-ROXTAR?idp=1352735#modalVyberPocetMiest20

UDÁLOST NA FCB https://www.facebook.com/events/678003739435170/?active_tab=about
PRODEJ VSTUPENEK https://www.ticketportal.cz/event/OCKO-A-TERASA-SMICHOV-VAS-ZVOU-NA-DJ-SHOW-ROXTAR?idp=1352735#modalVyberPocetMiest20
ČLÁNEK NA NAŠEM WEBU https://ocko.tv/ocko-a-teresa-smichov-vas-zvou-na-show-dj-roxtara.A200528_133849_ocko-clanky_btur