Již od roku 2O12 se v Praze koná harder styles festival Imagination. Minulý rok se akce přestěhovala z pražských Holešovic na Letňanské výstaviště. I letos se bude konat v pavilonech PVA, který je pro návštěvníku rozhodně komfortnější a více rozmanitější.

Letošní ročník opět láká na skvělá jména. Na Devastator stagi vystoupí euphorický Atmozsfears či Demi Kanon. Rozhodně bychom se měli těšit na legendy hardstyle Technoboy @ Tuneboy aka TNT, kteří jsou na scéně od počátků tohoto žánru. Kvůli australskému bláznovi, který si říká Delete rozhodně doporučuji navštívit letošní ročník. Jeho nezaměnitelný rawstyle nenechá jediného návštěvníka v klidu 🙂 Z hardcore umělců se představí skoro už zdomácnělý holanďan hrající v masce Danny Masseling alias Angerfist. Dále 19letý talent Sefa, který už má za sebou hraní na všech top HS eventech a těší se velké oblibě. Z český umělců vystoupí duo Hungry Beats a další. Celou stage zastřeší svým nezapomenutelným hlasem MC DV 8.

Na hlavní Imagination stagi, která je věnována drum and bassu vystoupí také velká jména. Italský maskovaný Hallucinator, Noisia či A.M.C. A dvě vystoupení plné b2b setů.

Tento ročník opět slibuje skvělý hudební zážitek, a tak nezbývá než se těšit na pátek 22.listopadu a věřím, že se festival posune opět o laťku víš.