oneway6 HD VYSKA

✪ PÁTEK / FRIDAY 24/6 – ONEWAY ✪
● SPECIAL GUEST – Lexlay (Happy Techno, Cubbo / ESP) ●
● DJs: Subgate & RIO – CZ ●
● Restaurant warm-up dj from 7pm ● Dj Migell – official ●

Facebook event: www.facebook.com/events/686643514812015

Majitel labelu Happy Techno a zároveň zástupce renomované agentury Cubbo – Lexlay se vrací zpět do Prahy na premiéru eventu OneWay by Subgate, na kterém se kromě něj a rezidenta této noci představí také talentovaný Rio!

Jeden z předních zástupců španělské taneční scény – Lexlay se vrací se svým osobitým soundem do naší metropole. Během své kariéry, která trvá více než jednu dekádu se stal respektovaným umělcem nejen v rodném Španělsku, ale i v dalších zemí napříč zeměkoulí. Za zmínku stojí vystoupení v známých klubech jako je Space, Pacha, Privilege, Fabrik, Sao Club Dubai či Florida 135, kde supportoval velikány jako je Carl Cox, Richie Hawtin, Luciano, Marco Carola a další.

Lexlay je zároveň majitelem vydavatelství Happy Techno, na kterém vydávají například Marko Nastic, Da Fresh, Daniel Sanchez a Paco Maroto. Tento brand zároveň prezentuje každý týden v prestižním barcelonském klubu City Hall svou pravidelnou stejnojmennou noc, která za své působení hostila celou řadu známých světových jmen a i tento rok bude Happy Techno součástí hudebního festivalu Sonar.

O support se postará rezident noci Subgate, talentovaný Rio a warm up lounge set v restauraci Duplexu bude mít na starosti Migell.

VSTUPENKY
✪ DRŽITELÉ DUPLEX CARD ZDARMA✪
➤ MUŽI 280,- CZK
➤ŽENY ZDARMA do 23:00 / 150,- CZK později

REZERVACE & VIP
E-mail: reservation@duplex.cz
Tel.: +420 732 221 111

VIP BENEFITY:
– prioritní vstup do klubu
– rozšířené portfólio nápojů
– privátní podlaží s výhledem na parket
– VIP toalety
– osobní péče