tomorrowland lístky vstupenky 2015

Informace o vstupenkách na Tomorrowland 2015

Je to tu! Jak jsme vás informovali, prvních dvacet Čechů už má v tuto chvíli jistotu, že se letos dostane na legendární festival Tomorrowland. Organizátoři navíc dnes zveřejnili teaser trailer, který poodhaluje letošní téma party. Ve čtyři hodiny odpoledne (9.1.2015) pak začala předregistrace, kterou naleznete zde: http://register.tomorrowland.com/

Kdy?
Festival se letos uskuteční od pátku do neděle 24. až 26. července, přičemž kemp bude otevřen od čtvrtka do pondělí. Co se týče lístků, je jasné, že pro jejich získání je nutná předregistrace, a to s výjimkou Global Journey vstupenek, které jsou spojeny s dopravou. Prodej tohoto typu vstupenek začíná v sobotu 24. ledna 2015 v pět hodin odpoledne našeho času, celosvětový prodej vstupenek pak 7. února 2015 v tentýž čas.

Co?
Během předregistrace nezapomeňte uvést reálnou poštovní adresu, neboť vstup na Tomorrowland vám zajistí náramky, které dostanete právě poštou (výjimkou jsou jen některé Global Journey vstupenky). Koupit lze maximálně 4 lístky najednou. Za dopravu náramku v dárkové krabičce se platí poplatek 16,5 EUR a za provedení platby za lístek např. kartou pak 4,5 % z celkové částky, to vše nutno připočíst k ceně lístku. Vstupenky je v průběhu února také nutno personalizovat, tj. pevně svázat s osobou, která na konkrétní vstupenku půjde (výjimkou jsou jen některé kempové balíčky).

Za kolik?
Co se týče cen samotných vstupenek, klasické vstupenky stojí 262,5 EUR (třídenní) a 482 EUR (třídenní VIP), nebo 94 EUR (jednodenní) a 184 EUR (jednodenní VIP). Pokud Vás zajímají lístky v kempovém balíčku (asi nejlevnější se jmenuje Dreamville Magnificient Greens, který spočívá v tom, že si přinesete vlastní stan – poplatek činí 72,75 EUR za osobu), Global Journey vstupenky a superVIP, mrkněte na http://www.tomorrowland.com/en/ticket-prices

Držíme palce!
Vzhledem k tomu, že jsme Tomorrowland zažili, přáli bychom tuto zkušenost každému z vás, takže držíme palce, ať se na tento letošní vrchol festivalové sezóny dostane co nejvíce Čechů! Bitva o vstupenky začíná. Czech People Of Tomorrowland, Come On!