Update: Jak jsem avizovali, standardní lístky jsou již vyprodány. To samé platí pro „Global Journey Tickets“ pro Českou Republiku. Kdo letos nestihl koupit lístky, tak snad příští rok.

Jak už všichni víme, tak taneční svátek Tomorrowland bude dvouvíkendový. Ani rozšíření festivalu však nepokryje veškerou poptávku o lístky, která na světovém trhu panuje. Vstupenky na Tomorrowland 2014 mají cenu zlata a pokud můžeme rekapitulovat loňská čísla, tak na jeden víkend připadá 60 tisíc kombi-ticketů (celkem 180 tisíc lístků) a organizátoři měli dva a půl miliónu žádostí o vstupenky! Takže si asi dokážete představit, jaký nával to je. Nicméně pojďme si říci, jak to vypadá se vstupenkami pro letošní ročník.

Pre-Registrace
Abyste vstupenky mohli vůbec koupit, je nutné se zaregistrovat. To se dá provést na této webové adrese. Zde je nutné vyplnit veškeré náležitosti a splňovat hranici 18ti let. Každý se může registrovat pouze jednou a NEGARANTUJE mu to vstupenku na Tomorrowland 2014. Pre-Registrace bude uzavřena 15. února v poledne (SEČ). Pokud nebudete registrováni, tak nemáte nárok si vůbec vstupenku koupit. Pokud se tedy jen rozmýšlíte, zda-li jet či nikoli, tak i přesto doporučuji údaje vyplnit a odeslat. Není to nikterak závazné.

No a co dál, když nemám vstupenku a jsem pouze registrován ?

Koupě Lístků
Vstupenky jako takové se začnou prodávat 15. února v pět hodin odpoledne (SEČ). Tedy pár hodin poté co se uzavřou registrace. Z mého předchozího textu plyne, že na serveru bude slušný nával a pokud to bude obdobné jako loni, tak lístky budou vyprodány za několik málo vteřin (minulý rok za 30 sekund). Každý může koupit maximálně 4 lístky, které jsou vázané na jméno (kvůli překupníkům).

Cena
Kombi-ticket zaručující vstup na všechny tři dny (pátek, sobota, neděle) se jmenuje „Full Madness Pass“ a stojí 237,50 Euro (cca 6650 Kč). Dále se dá pořídit VIP kombi-ticket s názvem „Full Madness Comfort Pass“ a to za cenu 437,50 Euro (cca 12250 Kč). Sice nepředpokládám, že by někdo chtěl vyrazit pouze na jeden den ale jednodenní vstupenka pak bude stát 88 Euro (standard) a 165 Euro (Comfort).

Platební metody
Pro našince je asi nejlepší možnost zaplatit kartou online při objednávce. Na dobírku zapomeňte 🙂
Pořadatelé uvádí tyto platební metody: Bancontact/Mr. Cash, iDeal, Mastercard/ Visa, PayPal, Sofortuberweisung, Visa Electron, Maestro.

Ubytování
Stanové městečko „DreamVille“ je součástí samotného Tomorrowlandu a je otevřené vždy od čvrtka do pondělí. Cena za třídenní ubytování je 52,50 Euro a kupuje se dohromady s Full Madness Pass, kdy získáte svůj vlastní prostor pro rozložení stanu, záchody, nějakou tu tekoucí vodu atd. Dají se pak zakoupit i dražší varianty, které poskytují větší komfort. Více info ZDE.

Další info
Vstup bude umožněn osobám 18 let a starší. Každý smí nakoupit pouze 4 lístky, které jsou vázané na jméno. Festival se koná u městečka Boom, které se nachází v Belgii mezi Bruselem a Antwerpama. Mejdan bude dvouvíkendový, přičemž se dají nakoupit lístky vždy na jeden víkend (pokud seženete na oba víkendy, jste dobří). Datum konání: 18 – 20 (červenec) a 25 – 27 (červenec) 2014.

Line Up
Organizátoři jej zveřejňují postupně. Najdete jej ZDE.