News

 • Ahoj Loopersi, díky za tvůj čas. Jak dlouho se pohybuješ za mixážním pultem a jak ses vlastně dostal k Djingu a produkci?
  Ahoj kluci, díky za pozvání. Pro mě to všechno začalo na střední škole. Nizozemsko je země plná DJů , takže v mládí jsem chodil na hodně akcí. Viděl jsem hodně DJů vystupovat a to mě inspirovalo k tomu, abych to dělal taky. Dostal jsem kopii FL studia, když mi bylo 16. Let, a zbytek je historie.

  Aktuálně jsi vydal track s názvem DrumMachine, kde si stále držíš svůj styl. Tvé sklady vypadají zvukově hodně „komplikovaně“. Kolik času ti zabere vytvoření jedné skladby?
  To záleží, ale obvykle to trvá 3 až 4 týdny, než vznikne finální verze.

  Singl vyšel na STMPD u Martina Garrixe, s kterým jsi dal dohromady i skladbu Game Over. Jak se ti sním, spolupracovalo?
  Martin mě začal sledovat na Twitteru před pár lety, a v určitém okamžiku jsem mu poslal demo (Blaze It Up) pro STMPD. Miloval to! Poté jsme se setkali v České Republice na Air festivalu a v jednom okamžiku jsme se rozhodli udělat společný track. Tak vznikl Game Over.

  Kolik skladeb máš aktuálně rozpracováno?
  Příliš mnoho 🙂

  A co Dyro? Chystáte další spolupráci?
  Ve skutečnosti pracujeme na několika nových skladbách, a musím říci, že jsme oba velice nadšeni. Dyro a já jsme velmi dobří přátelé, takže nevidím důvod, proč bychom měli přestat spolupracovat.

  Vůbec máš hodně kolaborací s velkými jmény. Populární je i Pika Pika, kterou jsi dělal se Steve Aokim. Ten vypadá jako hodně vytížený člověk, jak se spolupracovalo s ním?
  Steve má velmi silnou pracovní etiku. Ačkoli jsme spolu nikdy neseděli ve studiu, kvůli jeho šíleně našlapanému tour kalendáři, tak se sním, spolupracovalo velmi hladce. Přesně ví, co chce, aby v tracku bylo, a dokáže to jasně a srozumitelně vyjádřit.

  V srpnu se znovu chystáš do ČR, kde jsi již několikrát vystupoval. Co se ti u nás nejvíc líbí?
  Český dav je opravdu šílený, a ví jak udělat dobrou party. Kdo by to neměl rád?

  Máš raději kluby nebo festivaly?
  Oboje má své světlé stránky.

  Který svůj track máš nejraději?
  Ten, který teprve udělám. Hahah.

  Máš nějaké rady pro začínající producenty?
  Pokuste se ve studiu strávit co nejvíce času, a snažte se přinést něco jiného.

  Jaké tři věci by sis vzal na opuštěný ostrov?
  3 flašky vodky.

  Chceš vzkázat něco českým fanouškům?
  Hodně lásky, a doufám, že Vás všechny uvidím na své show 25. Srpna v klubu Epic.