Jedna z nejznámějších českých DJek a ikona domácí scény – Lucca, dnes nevystoupí na akci Monster Party, která se má konat ve Verměřovicích v Pardubickém kraji. Dnes to Lucie oznámila na svém fanouškovském profilu na sociálních sítích.

V den akce se na facebooku objevila zpráva, že přední česká DJka Lucca, nevystoupí na dlouho připravovaném eventu Monster Party Vol I, který sliboval světově známou headlinerku, co se těší podpoře i od fenoména Carla Coxe. A ačkoli hlavní hvězda večera dala svým fanouškům jasný vzkaz, že nepřijede, tak na události to zatím vypadá, že je vše v pořádku.

Omlouvám se všem fanouškům, ale dnes 1.6.2018 bohužel nevystoupím na akci Monster Party vol.1 ve Vermerovicích. Důvod je neprofesionalita promotéra této akce, kterou nedokážu ovlivnit. Těším se na Vás na jiné akci v nejbližší době!! Takze dnes se tesim v Exitu v Brne – uvedla Lucka na svém profilu.

Z textu je pak jasně viditelné, že fanoušci o svou oblíbenou „ženu za pultem“ nepřijdou. Ta totiž měla na dnešek naplánované hned dvě vystoupení, a tak zamíří rovnou do klubu Exit v Brně, kde pořádá oslavu svých vlastních narozenin (bday party) na rezidentní noci Acapulco. Lineup pak dolní Thin&Thick, Bastien a Alexx.