mamafest

Kdy: 25.9. – pátek
Kde: DiskoRai – Tuchoměřice
Kdo: Richard Reynolds, TiGi, Peet Holis, Mike Frost, Paulee
Vstupné: 80 Kč

Nový párty koncept od agentury Yourmom – Mamafest – chystá další zastávku, a to v DiskoRai Tuchoměřicích. Tentokrát s tuzemskou DJskou jedničkou – Richardem Reynoldsem, který se zde představí vůbec poprvé. Kromě úspěšného hitmakera se můžete těšit i na rezidenta housemagazine.cz TiGiho, Peeta Holise, Mike Frosta či Pauleeho. Sám pořadatel Jakub Slavětinský to okomentoval slovy: „Bude to pořádný hudební nářez. V Tuchoměřicích jsou vždycky ty nejlepší mejdany a když si k tomu připočteme Richardovo dovednosti za mixážním putlem, tak asi není co řešit. Párty měsíce září je tady“. Tenhle pekelnej mejdan vypukne v pátek 25. září a vstupné je 80 Kč. Těšíme se!

FB událost: https://www.facebook.com/events/898975570177554/

Richard Reynolds – Od roku 2011 vystupuje pravidlně na hlavním pódiu Mácháč Festivalu a od té doby jeho hvězda vystoupala vystoupala hodně vysoko. V zahraničí vystoupil v Chorvatsku na Papaye nebo Aquarius Club, v Anglii v Londýně a Birminghamu, ale také v jeho rodné zemi na Slovensku, kde jste ho poslední rok mohli hodně slyšet. Odehrál zde i v clubu Ministry Of Fun nebo open-air festivalu Sundance , ale také mnoho dalších clubech. Je oficiálním rezidentem známého Pražského clubu Retro Music Hall a se svými 130 vystoupeními za rok odehrál již téměř ve všech známých českých clubech. Od roku 2015 je součástí legendárního pořadu Dance eXXtravaganza na rádiu Evropa 2.

Jeho zatím nejúspěšnější single „Shake It!“ byl podpořen světovou DJskou jedničkou Hardwellem, který jí zahrál ve své radioshow. V letošním roce 2015 Richard vydal jeho další úspěšný singl s názvem “Turn Up!”, jehož video na facebooku sesbíralo přes 60 tisíc shlédnutí za pouhé dva dny. Spojení pozitivní energie, propracovanosti a komunikace s publikem. Příprava vlastních mashupů, bootlegů a editů na každé jeho vystoupení jsou důvodem proč Richard Reynolds patří mezi nejvíce bookované a oblíbené české djs a producenty a proč stojí zato navštívit jeho vystoupení

TiGi – rezidentní DJ hudebního portálu housemagazine.cz, který provozuje svou vlastní partynight v prestižním pražském klubu Duplex. V minulosti si zahrál na slavných festivalech Creamfields, Mácháč či oblíbených klubových sériích E-Motion a Dreamland. Jeho vytříbené sety si mohli užít návštěvníci těch nejznámějších českých podniků, za Prahu jmenujme Duplex, Meccu či SaSaZu, za Brno pak Flédu a za Ostravu potom Fabric.

V line-upech se TiGi postavil po bok takových hvězd, jako je například holandská ikona Sander van Doorn. Kromě toho se objevil i v éteru Seejay či Dance Radia, kde vystoupil již v roce 2007 jako host, a to vše hned v několika různých pořadech. Aktuálně provozuje svůj vlastní podcast a po 9 letech za mixážním pultem je stále plný energie, kterou servíruje tanečnímu parketu. Své sety staví především na precizním výběru skladeb a řádné gradaci. Slyšet TiGiho naživo prostě chceš!

TiGi presents housemagazine.cz podcast 063 (DJ Faith guestmix) by Housemagazine.Cz on Mixcloud