20.02.timeline

Událost: https://www.facebook.com/events/885861241492200/

Jeden z nejzavedenějších tuzemských klubů – Neprakta – slaví 20. února své 49. narozeniny (ano, čtete správně – čtyřicáté deváté) a to ve velkém stylu. Poblahopřát přijede světový DJ a producent Mark Sixma společně s fantastickou zpěvačkou Emmou Hewitt a to v rámci jejich světové tour – The Restless Hearts, kde prezentují stejnojmenný společný song. Kromě toho se můžete těšit na dvě patra plné pozitivní energie, kde mixážní pult, kromě zmíněných headlinerů, budou ovládat česká jména: Thomas Coastline, Niclas, DJ A75, Erick PRIDE, ERASER, DOLVICH, FUGAZ a Valda.

Mark Sixma je na poli taneční hudby dlouhodobě zavedené jméno a je to znát i na jeho ověřené produkci, vždyť jeho šest skladeb se v minulosti umístilo v první desítce prodejnosti na populárním portálu Beatport. Byl supportován jmény jako Paul van Dyk, Armin van Buuren, Tiesto či Sander van Doorn. V minulém roce absolvoval tour po severní Americe a vystupoval v těch nejprestižnějších klubech po celém světě.

Pódium s mikrofonem v ruce bude ovládat i zpěvačka s fantastickým hlasem – Emma Hewitt. Ta, přestože má kořeny v rockové hudbě, se stala populární právě díky elektronické muzice. Má za sebou spolupráci se jmény jako Gareth Emery, Cosmic Gate či Ronski Speed. Její kolaborační singl „Waiting“ společně s Dashem Belinem, pak sklidil obrovská uznání na mezinárodní scéně. V roce 2009, byl v pořadu ASOT Armin van Buurena, zvolen posluchači za druhou nejlepší skladbu celého roku a umístil se například i ve výročních hitparádách v Belgii či Holandsku. Emma byla také dvakrát nominována v kategorii „Best Trance Track“ na vyhlašování „International Dance Music Awards“.

Jejím posledním singlem je zmíněný The Restless Hearts, který vytvořila společně s Mark Sixmou a vy se na tohle jedinečné vystoupení můžete těšit již 20. února v klubu Neprakta. Tohle bude narozeninová show jak se patří!