mark sixma

Pokračujeme v najetém trendu, kdy Vám vozíme kvalitní a prověřené DJs světové kvality. Tentokrát jsme se rozhodli nenechat nic náhodě a přizvat do oficiálního klubu Evropy 2 – Retro Music Hall – skutečného řezníka.

★ Mark Sixma ★ přijede rozjet svůj napumpovaný sound a ať už se pohybuje v trancových či housových vodách, tak jeho vystoupení stojí vždy za to.

Aby taky ne, vždyť tenhle pán byl supportován takovými jmény jako Armin van Buuren, Tiësto, Sander van Doorn či Paul van Dyk. Kromě toho vystupoval například i na hvězdném festivalu Ultra v Miami a jeho šest skladeb se dokonce umístilo v první desítce prodejnosti Beatport Charts. V letošním roce pak absolvoval tour po Severní Americe a všechny nabyté zkušenosti přijede zúročit právě do nejoblíbenějšího pražského klubu. Pokud tedy máte rádi pořádné beaty s řádně promyšlenou melodií, tak na téhle akci nesmíte chybět.

O domácí support se pak postará hvězdná trojice Richard Reynolds, Lady A, Bon Finix a celé to vypukne v sobotu 17.10. Ultimátní světelný park je samozřejmostí a naši obří LED stěnu už ani představovat nemusíme. A když Vám řekneme, že vstupné je za směšnou stokorunu, tak asi není co řešit.

Line-upu doplní domácí rezidenti Richard Reynolds, Lady A & Bon Finix.

Vstupné za klasické kilčo, lístky k prodeji pouze na místě.

FB událost: https://www.facebook.com/events/892541674155945/