Martin-Garrix

Martina Garrixe je zde asi zbytečné představovat. Je to nyní bezpochyby jeden z nejlepších a nejtalentovanějších umělců v oblasti EDM, který se i přes svůj nízký věk drží neustále na prvních příčkách hitparád a má miliony fanoušků po celém světě. Dnes však nepředstavíme žádný jeho nový track, ale naopak se podíváme zpátky do minulosti a odhalíme skladby, na nichž se podílel. Některé jistě budete znát – ovšem víte, že za nimi ve skutečnosti stojí tento mladý Holanďan?

  1. První z pěti je track „Can You Not See“, které má na svědomí dvojice sourozenců Shermanology. Tato skladba byla vytvořena pro film 22 Jump Street a uhodnete, co v názvu znamená ta zkratka GRX? Ano, hádáte dobře – Garrix.

2. A máme tu další mladou holandskou star, která spolupracovala s umělci jako Yellow Claw, Bassjackers apod. a opět zde použila své alternativní jméno, GRX. Že je to trochu psycho? To máte pravdu, protože to je další track, na kterém se podílel náš Martin Garrix.

3. Tentokrát tu máme skladbu, která byla vydaná na labelu „Hysteria Records“, jenž patří Bingo Players. Vydal ji známý DJ a producent Kenneth G, ale i přes to, že v názvu není uveden nikdo jiný, tak na ní nepracoval sám.

4. Čtvrté dílo je asi nejvíce šokující, už jen díky svému stylu, na který nejsme u Martina Garrixe zvyklí. V roce 2012 vydal Yes-R nové album se skladbami “De Wereld Rond” nebo “Around The World”. I přesto, že dílo nebylo celosvětově nějak úspěšné a má průměrnou produkci, je to jeden z prvních uznávaných tracků Garrixe vůbec.

A konečně poslední track, který je nejnovější a zároveň nejznámější. Jmenuje se „Waiting For Love“ a jejím skladatelem není nikdo jiný než Avicii. Ale i přesto, proč si myslíte, že tato novinka měla premiéru na letošním Ultra Music Festivalu v Miami a hrál ji zrovna Martin Garrix? 🙂

Zdroj: youtube.com, soundcloud.com, youredm.com