Jako jeden z nejmladších umělců současnosti, který dosáhl takového respektu v hudebním průmyslu, se Martin Garrix stal vzorem pro mladé talenty po celém světě. Jeho průlomový hit „Animals“ se dostal na přední příčky všech hitparád a z Martina se prakticky ze dne na den stala hvězda. Ve věku 21 let vyhrál dvakrát po sobě anketu o nejoblíbenějšího DJe planety (DJ Mag), vytvořil vlastní label (STMPD RCRDS), vydal několik tracků, které dominují těm největších festivalům po celém světě, a spolupracuje s nejuznávanějšími vokalisty v hudebním průmyslu. Mnozí by tvrdili, že jeho úspěch vychází čistě z tvrdé práce a vytrvalosti, zatímco někteří, že byl Martin zkrátka ve správný čas na správném místě a jeho opravdový talent přišel až časem.

S jistotou můžeme říct, že na každém tvrzení je něco pravdy – a jedno z nich dokazuje i video zobrazující teprve čtrnáctiletého klučinu, který to pořádně rozjíždí na jednom školním večírku. I přes to, že se toto „aftermovie“ zcela liší od těch, na které jsme zvyklí nyní, tak nelze popřít Martinovu vášeň a zapálení, jenž do svého setu dává – a přesně tyto aspekty mu dopomohly k tomu, aby se stal jedním z nejlepších na celém světě!

Takže až budete mít maturitní ples, nezapomeňte se vyfotit i se svým DJem, protože jednou ta fotka bude možná hodně vzácná 😀 A nyní se podívejte na video, jak se rodí opravdové hvězdy!

Zdroj: weraveyou.com, youtube.com