Po oznámení druhé vlny vystupujících na legendárním Tomorrowlandu přišlo velké překvapení. Martin Garrix letos nebude uzavírat hlavní stage, jako tomu bylo doposud. Po třech letech tak převezme jeho veledůležitý úkol někdo jiný a v tomto případě se nyní spekuluje o švédské trojici Swedish House Mafia.

To, že Martin nevystoupí na hlavní stagei potvrdil na svém twitterovém účtu, kde napsal, že tentokrát bude hrát pouze na vedlejším pódiu pod svou značkou STMPD RCRDS první festivalový víkend. Co se pak týká Swedish House Mafia, ti v mnoha lidech zanechali husí kůži nostalgie ještě z minulého roku, kdy uzavřeli Ultra Music Festival v Miami. Že jsou Švédové zpět už ví celý svět a jeden ze členů Steve Angello se navíc pro holandské noviny vyjádřil, že v roce 2019 by měli hrát na Tomorrowlandu.

Spekulace fanoušků o hraní SHM na festivalu tedy nyní vystřídaly další spekulace o tom, zda právě oni nebudou těmi, kdo vystřídají světovou jedničku Martina Garrixe. A co si myslíte Vy? Nezapomeňme také, že Tomorrowland bude slavit 15 let a je potřeba toto malé výročí zakončit určitě ve velkém stylu.

Zdroj: facebook.com, twitter.com, dancingastronaut.com