Nedávno jsme vás informovali, že světová DJská jednička (alespoň podle ankety DJ Mag) utrpěla zranění při své show, kterou kvůli tomu musel předčasně ukončit. Zranění se stalo ve chvíli, kdy skákal ze stolu během svého vystoupení. Podle aktuálních zpráv utrpěl zranění kotníku a musí se dát do pořádku. Z tohoto důvodu jeho management zrušil veškeré nadcházející vystoupení.

„Jsem zdevastovaný, že musím zrušit své show, protože nic mě nedělá šťastnějším, než hrát pro vás. Cítím se neuvěřitelně, když jsem na pódiu a vidím vaše úsměvy. Opravdu jsem se těšil a nerad zklamu své fanoušky. Bohužel budu potřebovat operaci a dostatek odpočinku, abych se zotavil. Kdyby mi teď neoperovali kotník, tak by to později mohlo mít vážné zdravotní následky.  A už bych nemusel vystupovat nikdy,“ řekl Garrix na sociálních sítích.

Údajná rehabilitace se odhaduje na dobu čtyř týdnů, než se Martin bude moci vrátit na turné. Každopádně není první, ani poslední, kdo má problémy s kotníkem. Něco podobného se v minulosti stalo i Timmymu Trumpetovi, který měl na noze několik týdnů ortézu. Každopádně za tým HMka přejeme brzké uzdravení.