Jeden z nejlepších DJs světa se pustil do dalšího velkého projektu. Martina Garrixe vždy pojila láska jak k hudbě, tak i ke sportu, a díky tomu ho Tiëstovo vystoupení na Letních olympijských hrách v roce 2004 ovlivnilo natolik, že se rozhodl stát se DJjem. O několik let později dokonce následoval kroky svého idolu a v roce 2018 zakončil Zimní olympijské hry v Jižní Korei. Ve své vášni Martin pokračuje i nadále a minulý týden během Amsterdam Dance Event oznámil velikou novinu, a to sice, že složil oficiální hymnu pro UEFA Euro 2020.

Pro ty, kteří nejsou obeznámeni s významem této akce a nejsou si vědomi velikosti tohoto úspěchu, je Euro 2020 Mistrovstvím Evropy ve fotbale. Zde je fotbal bezpochyby nejsledovanějším sportem, kde najdete ty nejkonkurenceschopnější ligy, nejlepší hráče a kluby na světě. Tato soutěž shromažďuje nejlepší evropské národní týmy, které hrají proti sobě, aby se určilo, kdo je absolutní špičkou.

„Je šílené, že se EURO 2020 bude konat ve 12 různých městech, ale je to perfektní způsob, jak oslavit 60 let této skvělé soutěže. Hudba je moje vášeň, ale jsem také velkým fotbalovým fanouškem, takže je pro mě mimořádné vytvořit oficiální hymnu pro největší EURO v historii. “- Martin Garrix