martin-garrix

Letošní ročník ADE ještě ani nezačal a už přináší první překvapení, o které se postaral Martin Garrix. Ten po fantastických singlech, jako In The Name Of Love, Lions In The Wild či Oops, přichází s další novinkou. Během sedmi dnů uvolní sedm skladeb, které dal dohromady pro své fanoušky.

Uvolněním těchto sedmi skladeb je můj způsob, jak říci děkuji za neutuchající podporu od svých fanoušků. Nebyl bych tam, kde jsem dnes, bez vás! Doufám, že si budete moci vychutnat každou jednotlivou skladbu, které během sedmi dnů vyjdou„- Martin

Poslední singl pak bude mít premiéru v pátek, kdy Martin organizuje svou vlastní akci na právě zmíněné ADE v Amsterdamu. Aby Garrix celou kampaň ještě více podpořil, tak kontaktoval sedm různých umělců a každý z nich mu vytvořil unikátní umělecké dílo, jehož výrobu můžete vidět ve videoklipu.

Celá tahle kampaň pak odstartovala velmi bizarně. Ve chvíli, kdy Martin uvolnil první singl s názvem WIEE (na kterém spolupracoval s talentovaným producentem Mestem), se mu jej rozhodl server soundclound smazat a osočil ho, že nakopíroval „svou vlastní skladbu“. Což mladého Holanďana nenechalo klidným a streamovací server rozmáznul na sociálních sítích. Pro úplnost jen dodejme, že to není poprvé, kdy server soundclound má tento typ problémů. V minulosti se na něj hněval například deadmau5 či Tiësto.

martin-garrix-soundclound-problem-error-wiee

Dnes vyšel druhý track s názvem Sun Is Never Going Down, kde vokály nazpíval Dawn Golden.