cube praha mauro picotto

CUBE
18.3.2017
Praha – Hala 70 (Kolbenova 499/42)
DJs: Mauro Picotto, Sub2saw live, JB & Flesh, Subgate, Callboy, Eddie Mur, Tokátko
Vstupné od 315 Kč

FB událost: https://www.facebook.com/events/1775718209312152/

Ve třetím měsíci roku 2017 se do Prahy vrátí věhlasný DJ a producent – Mauro Picotto. Veterán, který dosáhl již padesáti let věku, svou kariéru posunul v roce 1989, kdy v televizi vyhrál soutěž Walky Cup, která jej okamžitě vystřelila mezi nejznámější italské DJe a tak to zůstalo do dnes. V té době se pohyboval již pět let za mixážním pultem a jako rezident hrával v severoitalském Piedmontu.

Nebyl to však DJing, ale produkce, která Maura vystřelila mezi světovou elitu. Vzpomeňme na jeho legendární singly Baguette, Underground, dále Lizard“, Iguana, I FeelLove, Lovin a hlavně legendární a nezapomenutelné Komodo. Na přelomu tisíciletí se také naplno projevil jako zdatný remixér, když představil nové verze hitů tanečního projektu Capella. Svou tvorbu vydává Mauro Picotto na vlastních značkách Alchemy a Bakerloo, na labelech BXR, Media Records a mnoha dalších.

Českou Republiku navštívil italský hřebec již mnohokrát a za zmínku stojí například jeho vystoupení na festivalech Cosmic Trip, Creamfields či Citadele. Picotto sám vždy říká, že nemá rád dělení taneční muziky podle žánrových kategorií. Při svém hraní totiž vytváří třaskavou směs elektra a ryzího energického techna. Vy se o jeho kvalitách budete moci přesvědčit na halovce CUBE, která proběhne 18. března v hale číslo 70 (Kolbenka).

O kvalitní support se pak postarají Sub2saw live, JB & Flesh, Subgate, Callboy, Eddie Mur, Tokátko. Vstupné startuje na 315 Kč a lze jej zakoupit na ticketstreamu.